UWAGA! Twoje zamówienie nie jest jeszcze kompletne!

Mam dla Ciebie coś jeszcze...

Dojdź w końcu do upragnionego szpagatu

Co zawarte jest w kursie?

10-minutowy trening dla tyłu uda, zginaczy bioder i odciążenia dolnej części pleców

Idealne dla początkujących i zaawansowanych, ten progresywny protokołów pracy pomoże Ci szybko odciążyć dolną część pleców, biodra i zwiększyć siłę dolnej części ciała. Uelastycznij tył uda i zginacze bioder, a jednocześnie zwiększając ich siłę i moc.


10-minutowy trening do otwierania bioder, przywodzicieli i siły dna miednicy

Ten program prowadzi od poziomu początkującego do zaawansowanego ze specjalnymi procedurami bez sprzętu. Dowiedz się, jak otwierać i aktywować biodra, wzmacniać miednicę i osiągać pełny potencjał we wszystkich typach szpagatu tureckiego. Odkryj mało znany sekret biomechaniki ciała i oddziaływania na układ nerwowy. Który sprawia, że ​​szybko stajesz się elastyczny, maksymalizując potencjał  elastyczności bioder w kierunku szpagatu jak Van Damme!


15-20 minutowy trening pod szpagat klasyczny (damski) (ETAP II) 

Etap II pracy nad szpagatem damskim i mobilizacją tyłu uda. Ta złożona pozycja rozciągania może radykalnie zwiększyć elastyczność,tyłu uda,  pośladków i  mięśni biodrowo-lędźwiowych . Naturalna i zaplanowana szczegółowa progresja pierwszego etapu treningu pod szpagat klasyczny(damski). Dowiedz się,  jak osiągnąć tę pozycję tak szybko, jak to możliwe, nawet jeśli nigdy wcześniej się nie rozciągałeś.


15-20 minutowy trening pod szpagat turecki (ETAP II)

Etap II pracy nad szpagatem tureckim i otworzeniem Twoich bioder. To naturalna i szczegółowo zaplanowana progresja ćwiczeń pod ten rodzaj szpagat. Jest ona idealnym i dopasowanym następstwem wcześniejszych ruchów, która jest  odpowiednia dla początkujących, osób aktywnych jak i  zaawansowanych ciężarowców, którzy muszą odzyskać utraconą elastyczność lub zrehabilitować się po urazie treningowym.


III ETAP: 20 minutowy trening pod szpagat klasyczny (damski)

Etap III pracy nad szpagatem damskim i mobilizacją tyłu uda. Ta przejście na wyższy level! Dołożenie tutaj dodatkowego obciążenia w postaci hantli i  zwiększonej intensywności, spowoduje dodatkowy bodziec i tym samym jeszcze większą efektywność  przyśpieszając cały proces.  Naturalna i zaplanowana szczegółowa progresja pierwszego etapu treningu pod szpagat klasyczny(damski).


III ETAP: 20 minutowy trening pod szpagat turecki

Etap III pracy nad szpagatem tureckim i otworzeniem bioder. Ta przejście na wyższy poziom pracy! Nowe zestawy pracy i dołożenie tutaj dodatkowego obciążenia w postaci hantli i zwiększonej intensywności, spowoduje dodatkowy bodziec i tym samym jeszcze większą efektywność przyśpieszając cały proces. Naturalna i zaplanowana szczegółowa progresja pierwszego etapu treningu pod szpagat turecki.

Fakty, o których nie wiedziałeś...

Szybciej uzyskasz większą elastyczność, trenując ośrodkowy układ nerwowy, a nie tylko próbując rozciągnąć mięśnie. To on zawiaduje pracą mięśni i stanowi kluczowy elementy w poprawie elastyczności.
Możesz uzyskać większą elastyczność o wiele szybciej, jeśli jednocześnie budujesz siłę i elastyczność mięśni, dzięki tej metodzie
Rozciąganie tej samej grupy mięśniowej każdego dnia może faktycznie zmniejszyć elastyczność, optymalna częstotliwość to 3 razy w tygodniu
Każdy mięsień można rozciągnąć do 130% jego długości spoczynkowej, do pełnego szpagatu potrzebujesz tylko 106%

Co oferuje ten kurs?

Kompletne, przyjazne dla początkujących sesje treningowe mające na celu aktywację głębokich struktur Twoich bioder za pomocą specjalnego protokołu ćwiczeń, który zwiększa Twoją siłę i elastyczność w szybki sposób.

Ćwiczenia które można wykonywać w domu bez żadnego sprzętu. Kurs zaprojektowany dla wszystkich kategorii wiekowych i typów ciała, nawet najbardziej sztywne osoby zobaczą wyniki pełnej elastyczności.

Jednorazowa płatność gwarantuje, że nie ma żadnych miesięcznych opłat i możesz odtwarzać go  na dowolnym urządzeniu, w tym na smartfonie, tablecie, komputerze, a nawet przesłać go ze smartfona na telewizor.

Dożywotni dostęp do programu gwarantuje, że możesz zacząć w dowolnym momencie i odtwarzać nieskończoną liczbę razy, nawet jeśli nie możesz zacząć teraz. To inwestycja, która zwróci się teraz lub w przyszłości.

Co powoduje sztywność/ ból Twoich mięśni i ciała?

Skłony do przodu z wyprostowanymi stawami kolanowymi, mostek, pełny głęboki przysiady i umiejętność splatania palców dłoni za plecami to przejawy naturalnego i wysokiego zakresu ruchu  Twoich mięśni i stawów, który wszyscy mieliśmy kiedyś jako małe dzieci, ale z różnych powodów go utraciliśmy z biegiem czasu.

Istnieje wiele przyczyn sztywności mięśni, począwszy od braku aktywności fizycznej, zbyt dużej ilości siedzenia lub przyjmowania jednej pozycji, ciężkiej pracy fizycznej lub forsownych treningów. 

Z wiekiem tracimy  naszą mobilność, jak pokazują badania przeciętna osoba traci powyżej 10% swojej elastyczności co kolejne 10lat, a cały proces regresji startuje już kiedy mamy 20 lat.   Niestety, prędzej czy później sztywność mięśni często objawia się bólem, szczególnie karku, dolnej części pleców, kręgosłupa, barków czy bioder.

Właściwa mobilizacja to najlepsze nieinwazyjne rozwiązanie, które może pomóc Ci wrócić do życia bez bólu. Kluczowe jest tutaj skupienie się na aktywnej kontroli i budowania siły oraz elastyczności.

W szczególności ten oparty na nauce program mobilności  nie wymaga więcej niż 10 minut dziennie i nie tylko rozwija elastyczność, ale także siłę mięśni.

Możesz zaoszczędzić dużo czasu, ponieważ nie musisz podróżować na siłownie lub do specjalnego studia jogi. Możesz wykonywać program podczas oglądania telewizji lub słuchać ulubionej muzyki.

Co mówią o moim kursie inni..

4.5 out of 5 stars

Tomasz, 31

Mój fizjoterapeuta powiedział, że z powodu moich problemów nigdy nie będę elastyczny. Ten program udowodnił, że się mylił

Aleksandra, 64 

Rozciąganie zdziałało cuda z moją elastycznością pomimo mojej skoliozy

Dawid, 44

Ta metoda dała mi większą elastyczność w ciągu zaledwie 4 tygodni niż 1 rok samodzielnego rozciągania

Dlaczego ten kurs jest wyjątkowy?

Oszukujemy odruch na rozciąganie na swoją
korzyść!

W przeciwieństwie do konwencjonalnych metod, które skupiają się na prostym rozciąganiu mięśnia, ta unikalna metoda ćwiczy również odruch na rozciąganie.

W każdym momencie elastyczność mięśni i skurcze mięśni są kontrolowane przez mózg. Główną funkcją tego mechanizmu kontrolnego jest zapobieganie urazom lub kontuzjom mięśni.

Odbywa się to za pomocą dwóch mechanizmów zwanych odruchami przetrwania.  Oto krótki przykład ich działania.

Kiedy mięsień jest rozciągnięty poza swój zwykły, dzienny zakres ruchu, mięsień natychmiast otrzymuje impuls z rdzenia kręgowego, aby się skurczyć, aby uniknąć urazu lub uszkodzenia. To powstrzymuje cię przed głębszym rozciąganiem. W nauce odruch ten nazywany jest odruchem miotatycznym.

Ale istnieje również przeciwny odruch wywołany odwrotnym odruchem miotatycznym, który chroni mięśnie przed nadmiernymi skurczami. Na przykład, kiedy wyciskasz na ławce ciężar, z którym twoje mięśnie nie są w stanie sobie poradzić, nagłe rozluźnienie mięśni aktywuje się po rozwinięciu nadmiernego napięcia. Sztanga szybko opada na klatkę  piersiową. 

Pewnie już sam się domyślasz, ze można te mechanizmy użyć do zdobycia szybszych i lepszych efektów jeżeli je dobrze zrozumiemy. Ponieważ po skurczu mięśni następuje głębokie rozluźnienie mięśni, ten program wykorzystuje napięcie mięśni i zwiększa elastyczność w ramach tylko jednej sesji rozciągania i z jednej sesji na drugą widać piorunujący progres.

199

program wyzwanie 21 + kurs szpagatu


Oferta ograniczona czasowo!

Korzyści ze zwiększonej elastyczności

Odciążone dolna część odcinka lędźwiowego , bioder i tyłu uda
Poprawa postawy i lepsze samopoczucie
Zapobieganie kontuzjom i szybsza regeneracja
Lepsze wyniki sportowe
Ulepszone krążenie
Lepszy sen

Twój tygodniowy harmonogram

Zajmuje 10-15 minut dziennie
3-6 dni w tygodniu przez 30-60 dni

Dostępność

Natychmiastowy dożywotni dostęp online
Odtwarzanie na dowolnym urządzeniu