21-dniowe wyzwanie
Popraw swoją postawę

Pozbądź się napięć, bólu , popraw swoją postawę i 
odblokuj swoje ramiona w zaledwie 15 minut dziennie..

Przetestuj swoją postawę i własne zakresy 

Spróbuj wykonać poniższe ćwiczenia i oceń gdzie jest Twoje ciało obecnie 

Moje wyzwanie jest bardzo proste: dołącz do mnie na 5-10 minut dziennie, każdego dnia, przez 21 dni. Razem stworzymy świetną postawę. Skupimy się na sile, elastyczności i równowadze . Przejmiesz pełną kontrolę nad zdrowiem swojego ciała i pozbędziesz się sztywności i napięć w całym ciele.

Oferta specjalna kończy się za...


Zobacz co mówią o szkoleniu inni...

Mateusz Gacmara

Serdecznie polecam szkolenie 'Popraw swoją postawę" pod skrzydłami Łukasza! Mega wiedza, przekaz i podejście .  Bardzo solidne szkolenie  które polecam każdemu!

Piotr Szczęch

Encyklopedia wiedzy trenerskiej. Właśnie odbywam szkolenia pod okiem Łukasza i jak dla mnie najlepszy szkoleniowiec w Polsce !
Polecam !

Krystian Kaczmarek

Serdecznie polecam szkolenia z udziałem tego Pana, bardzo prosta i zrozumiała forma przekazywanej wiedzy, duża cierpliwość, zaangażowanie i chęć dzielenia się swoją ogromną wiedzą teoretyczną ale przede wszystkim praktyczną.

Jan Gwizdalski

Szkolenia pod okiem Łukasza to niesamowita sprawa, ogrom wiedzy jaki przekazuję i to w jaki sposób to robi sprawia, że człowiek chcę się rozwijać. Jeżeli z tym Panem nie miałeś/aś styczności.. nie zastanawiaj się😎 Chłonąć wiedzę od Łukasza to czysta przyjemność ☝️

Joanna Kurt

Serdecznie polecam Łukasza jako trenera, wykładowce, jak i jego działalność w social media. Strona fb jak i yt prowadzony jest z bardzo dużą starannością i zaangażowaniem. Filmy instruktażowe, oraz treningi mogą być przydatne dla wielu osób, które szukają dobrych i poprawnych rozwiązań treningowych . Łukasz jest też świetną, empatyczną osobą, dobrym trenerem, więc z powodzeniem kieruje do niego wszystkie osoby potrzebujące pomocy w zakresie treningu, diety, czy motywacji.

Natalia Leśniak

Profesjonalizm-pasja-zaangażowanie ! 👌Tymi słowami można w krótki sposób opisać Łukasza oraz jego prace! 💪💪💪 To co robi i w jaki sposób to robi-dla mnie samej jest inspiracją i motywacją... 😊
Szkolenia pod jego okiem to pełen profesjonalizm i gwarancja wiedzy, która chce się aż chłonąć!!!

Korzyści z "Popraw swoją postawę"

Jeśli cierpisz na ból szyi, zablokowane ramiona i słaby postawę  to nie ma na co dłużej czekać!!!Zapraszam Cię do wzięcia udziału w moim 21-dniowym wyzwaniu Popraw Swoją Postawę  przeznaczonym dla wszystkich poziomów, w tym dla początkujących.

Zmniejszony ból

Ruch to lekarstwo, ale musisz pamiętać, że najważniejsze to słuchać sygnałów  płynących z twojego ciała. Gdy czujemy ból, naturalną reakcją jest unikanie zbyt dużej ilości ruchu. W końcu ruch wzmaga ból! Jednakże aktywność fizyczna każdego dnia to jeden z najlepszych sposobów na radzenie sobie z bólem i zapobieganie mu. Nawet jeśli z początkowo czujesz pewien dyskomfort, warto jest wytrwać w swoim postanowieniu. Aktywność fizyczna pozwala uniknąć zesztywnienia mięśni, utrzymuje ich siłę i wspomaga proces leczenia.

Poprawiona postawa

Styl życia z laptopem sprawił, że wielu z nas ma przygarbione ramiona i opadającą górną część pleców. W tym wyzwaniu uwolnimy zablokowane obszary i zastosujemy odpowiednie praktyki , aby stworzyć wyrównanie od stóp do głów. Lepsza postawa = lepsze wzorce ruchowe = szczęśliwe ciało.

Odnowiona radość ze sportu

Większość osób mówi mi, że ich najlepsze wspomnienia związane są z przebywaniem na świeżym powietrzu: spacerami, wędrówkami, jazdą na rowerze lub pływaniem. Dla niektórych osób są to  trening na siłowni,bieganie. Niezależnie od tego, jakie są Twoje ulubione aktywności . Kiedy Twoja postawa i ciało  przeskoczy na odpowiedni poziom , to radość z tych wszystkich aktywności wróci samoczynnie bo będziesz mógł się cieszyć swoim ciałem i ruchem.

Wzmocnione mięśnie

Czy wiesz, że większość ludzi z wiekiem traci  1 kg  mięśni rocznie? Podczas tego wyzwania będziemy pracować, aby to odwrócić, aby wzocnić te struktury, które odpowiadają za silną, atrakcyjną i aktywną postawę. 

Zwiększona elastyczność

Powinieneś być w stanie dotknąć podłogi w pochyleniu do przodu, spleść ręce za plecami prostymi ramionami i obrócić się o pełne 180 stopni w dowolnym momencie, w dzień i w nocy, bez bólu. Większość z nas utraciła część tego podstawowego zakresu ruchu, ale dobrą wiadomością jest to, że możesz go odzyskać.

Poprawiona jakość życia

Zdałem sobie sprawę, że zdrowie może nie dla każdego jest priorytetem, ale kiedy podstawowe ruchy powodują ból i dyskomfort, nic nie jest ważniejsze niż naprawienie problemu. Gdy uczynisz higienę ciała i kręgosłupa częścią swojej rutyny; Twoja ogólna jakość życia poprawia się we wszystkich aspektach

Dlaczego boli Cię szyja? Czujesz się ciągle spięty? 

Dlaczego aż 80% ludzi ma poważny problem z bólem szyi i barków ? 

Zła postawa jest jednym z najczęstszych powodów bólu pleców w obecnych czasach. Spędzamy mnóstwo czasu, siedząc i leżąc w niezbyt idealnych pozycjach. Rezultatem mogą być potem obolałe i zesztywniała szyja, barki i plecy . Jednym z najczęstszych złych nawyków jest przechylanie głowy, garbienie się lub ściąganie łopatek do przodu. Może to prowadzić do nierównowagi mięśniowej, na przykład do syndromu skrzyżowania górnego lub dolnego. Rezultatem tego jest to, że jeden mięsień przejmuje funkcję drugiego. Powszechnym przejawem tego jest przeciążenie i skrócenie mięśnia piersiowego, czego skutkiem jest ściągnięcie ramion do przodu i zgarbienie kręgosłupa w górnym odcinku. Takie nieregularności często prowadzą do bólu pleców i długotrwałego uszkodzenia kręgosłupa

Prawdziwe ryzyko przewlekłego bólu

Wiesz już, że ból pleców wpływa na jakość Twojego życia; ale jeszcze bardziej niepokojący jest efekt domina, który może wywołać, gdy zegar starzejących się kolców przesuwa się o pięć lat do przodu w ciągu kilku miesięcy. Oto, co widziałem…

Masz złą postawę i ból szyi . Przestajesz ćwiczyć. Przybierasz trochę na wadze, tracisz trochę mięśni i zaczynasz regularnie stosować środki przeciwbólowe. To, co zaczęło się jako łagodna przepuklina dysku, może szybko przerodzić się w problem z wagą, zaburzenia równowagi hormonalnej, problemy ze snem i problemy ze zdrowiem psychicznym.

Okrutnym żartem jest to, że narzędziem nr 1, które musisz wyleczyć swój kręgosłup, jest dokładnie to, co przestałeś robić – ruch! Ruch to lekarstwo, pamiętasz?

Jako szkoleniowiec i trener  widziałem ten schemat dziesiątki razy, nawet w przypadku młodych i poza tym zdrowych ludzi. Możesz przejść od zabawnego i aktywnego trybu życia do życia na kanapie w serwisie Netflix niemal z dnia na dzień, a ryzyko jest znacznie większe, niż początkowo wydaje się oczywiste.

3 FILARY ZDROWEJ POSTAWY

Twoje ciało  jest skomplikowanym zbiorem tkanek, więc przyczyny bólu szyi, pleców, barku również mogą być skomplikowane. Czasami twój lekarz powie ci jedno, fizjoterapeuta mówi ci coś innego, a potem dostajesz MRI i zasadniczo nic nie pokazuje. A na zdjęciu zrobionym przez znajomych okazuje się że masz głowę wysuniętą do przodu jak Sid z Epoki Lodowcowej. 

Ale twoja szyja i postawa najwyraźniej nie jest szczęśliwa! To może być bardzo frustrujące, dlatego zawsze zachęcam podopiecznego, aby korzystał z jak największej pomocy medycznej, a jednocześnie wziął pełną odpowiedzialność za własne ciało, ponieważ żaden lekarz (ani trener, masażysta, fizjoterapeuta!) nie może poczuć tego, co czujesz i wiedzieć, co w 100%  działa. To musi być coś, co odkrywasz sam z pomocą. Jak rozpocząć ten proces? Osobista odpowiedzialność?

Po pierwsze, zawsze staraj się skonsultować z doświadczonym fizjoterapeutą.  Po drugie, polecam zastosować protokół AthleticMind : siła, elastyczność, równowaga.

Ale co, jeśli muszę popracować tylko nad elastycznością? A co, jeśli jestem elastyczny, ale potrzebuję tylko siły lub równowagi mięśniowej? Ciało działa jak system holistyczny, więc najlepszą praktyką jest praca nad wszystkimi trzema filarami jednocześnie, aby szyja, postawa i całe ciało  było szczęśliwe. 

Dołącz do 21-dniowego wyzwania Popraw Swoją Postawę

KORZYŚCI

Ogromny wzrost elastyczności
Głęboki relaks
Uwolnienie napięcia
Spersonalizowane nauczanie

JAK TO DZIAŁA?

5-10 minut dziennie x 21 dni  
Codzienne zajęcia wideo
Odpowiedzi na wszystkie pytania
wspierająca społeczność
Gwarantowane rezultaty

CO POTRZEBUJESZ ŻEBY ZACZĄĆ?

Smartphone lub komputer
dostęp do internetu
5-10 minut dziennie
mata

Najlepsza cena

47 PLN

JEDNORAZOWO

mastercard

Łukasz Raróg

Szkoleniowiec i sportowiec

Od 10 lat szkolę przyszłych trenerów personalnych oraz prowadzę warsztaty w szeroko pojętej dziedzinie sportowej.

Podczas kursów staram się przekazać wiedzę w jak najbadziej przystępny sposób, aby każdy zainteresowany danym tematem, niezależnie od tego na jakim poziomie zaczyna swoją przygodę, był w stanie przyswoić podstawową wiedzę oraz niezbędne umiejętności.

Twarde doświadczenie sportowe pozwala mi na przeniesienie teoretycznych aspektów w praktyczny świat trenerski i szkoleniowy, w celu okrywania maksymalnego potencjału swojego ciała jak i umysłu w dążeniu do własnej perfekcji.

Najczęściej zadawane pytania:

Jak długi jest czas treningu?

Treningi są skonstruowane tak, aby zajmowały max 5-10 minut dziennie. Oczywiście możesz wykonać dłuższy trening, ale 15 minut to kompletne minimum, które potrzebujesz aby naprawić swoje plecy

Jaki sprzęt jest niezbędny do wykonania wyzwania?

Do tego programu nie jest potrzebny specjalny sprzęt sportowy. Wystarczy mata, którą można zastąpić ręcznikiem

Jak długi jest dostęp do programu?

Będziesz mieć dożywotni dostęp do całej zawartości wyzwania, która jest zachowywana, ulepszana i aktualizowana.

Czy naprawdę mogę uzyskać wynik w ciągu 21 dni? Czy to wystarczająco dużo czasu?

Być może nie jestem w stanie zagwarantować 100% wyniku, ale mogę zagwarantować, że podjęcie działań i wykonywanie ćwiczeń w naszym programie znacznie zwiększy Twoje szanse na osiągnięcie pożądanego rezultatu.

Nie jestem zawodowym sportowcem, jestem totalnym początkującym, czy mogę dołączyć do wyzwania?

Tak! Wszystkie poziomy są mile widziane, a początkujący często widzą największe ulepszenia. Ćwiczenia są trudne, ale dostępne dla wszystkich.

Wpisz dane do zamówienia

Podaj dane do zakupu

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetrważanie danych osobowych

Close

WPISZ DANE DO ZAMÓWIENIA

Podaj dane do zakupu

Szanuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetrażanie moich danych osobowych

Close